Saturday, May 4, 2013

Guest Post Series. / Seria Goscinnych Postów.


W końcu nadszedł ten wielki dzień!...
At last this big day has come!...
...Dzień, w którym zaczynamy Serię Gościnnych Postów! 
W każdą pierwszą sobotę miesiąca na naszych blogach ukaże się gościnna notka- Dziewczyna z naszej czteroblogowej grupy pokaże swój wzór.

Pozwólmy Dziewczynom powiedzieć coś o sobie!


...The day when Guest Series Posts starts!
There will be a guest note on every first Saturday of the month- a Girl from our four-blog group will show her nailart.

Let the Girls tell us something about themselves!


Jestem Teresa z Nailistas.com. Zdecydowałam się otworzyć małe miejsce w internecie, gdzie każdy mógłby zobaczyć nowości, lakiery, tutoriale i wzory albo po prostu informacje o pielęgnacji paznokci. Gorączka lakierowa w Hiszpanii wzrasta, ale nadal potrzebujemy więcej kolorów na naszych paznokciach. Zatem do dzieła, Dziewczyny! Możemy wyrazić siebie poprzez nasze dłonie! Chciałabym, żeby każdy uczestniczył w moim blogu poprzez zadawanie nam pytań albo podsuwanie nowych wzorów. Dlatego jest on otwarty 24 godz. na dobę! Każdego dnia cieszymy się z postępu i uczenia się nawzajem. Propozycja Tamit24 bardzo mi się spodobała, mam nadzieję, że Wam także przypadnie do gustu. Całusy z Hiszpanii!

I'm Teresa from Nailistas.com. I decided to open a small place on the internet where everybody could go to see some news, nail laquers, tutorials, designs, or just for nail care information. The nail art fever is rising in Spain, but we need much more colour in our nails. So, Go on girls! We can express ourselves through our hands! I would like everybody to participate in the blog by asking us questions or sugesting new designs. That's why It's open 24 hour a day! We enjoy so much by improving every day and learning from each other. I really loved this proposal from Tamit24, I hope you could enjoy it too as well. Kisses from Spain!

Panna Marchewka, również znana pod imieniem Dominika, 24-letnia ruda, artystyczna dusza.
Na paznokciach uwielbiam różnorodność- od słodkich pastelowych kwiatów po czerń z ćwiekami w wydaniu rock'owym. Jak nie mam pomysłu to stawiam jednak na proste geometryczne kształty, które zawsze przykują uwagę- jednak staram się by to co prezentuję nie było nudne i monotonne. Szukam nowych technik i nie boję się zapaćkanych skórek

Miss Carrot, known also as Dominka, a 24-year-old red haired, artistic soul from Poland.
I like variety on the nails: starting with sweet-looking pastel flowers, ending with the rock style black with the studs. If I had no design ideas, I bet on the geomatric shapes which always pay your attention- I try my best not to make my works boring or monotonous. I'm still searching for some new techniques and I'm not afraid of splotchy cuticles 
Jestem Fernanda, znana także jako "Laqueada". Pochodzę z Argentyny, mam 23 lata i blog, który ma zaledwie roczek i jest jeszcze dzieckiem! Sprawianie, że moi czytelnicy się śmieją jest moim celem. Zabawa podczas dzielenia się moją pasją to najbardziej satysfakcjonujące doświadczenie. Czasami zbaczam z tematu i zapominam o wykonywaniu uroczych wzorków paznokciowych, wolę dzielić się trochę moją wiedzą, od pielęgnacji paznokci po triki blogowe. Nie wiesz, czego się po mnie spodziewać, nawet ja tego nie wiem!

I'm Fernanda, also know as "Laqueada". I'm from Argentina and I'm 23 years old with a 1-year-old blog, just a baby! Making my readers laugh is my goal. Having fun while sharing my passion is the most rewarding experience. Sometimes I beat around the bush and forget of making some cute nail designs and prefer to share a little of my knowledge, from nail care to blog tricks and opinion!
You can't know what to expect with me, I don't even know that!

Fall in... naiLove
Chcecie się dowiedzieć, kim jest Tamit24 z Polski? To po prostu zwykła 21-letnia dziewczyna z głową pełną kreatywnych pomysłów, sercem wypełnionym kolorami i duszą uzależnioną od sztuki. Ta młoda kobietka, znana także jako Paulina, jest we wspaniałym związku ze swoją lakierową kolekcją. Ta miłość ciągle się rozwija i objawia poprzez niepohamowaną chęć kupowania nowych kolorowych buteleczek. Odręczne malowanie jest jej ulubionym typem zdobienia, lubi także gradienty i miksy, ale Tamit24 to także...maniaczka piaskowych lakierów! Dlatego zawsze próbuje przemycić malutki teksturowy akcent do każdego paznokciowego pomysłu!
Tak, tak- to ja! :)

Do you want to know who Tamit24 from Poland is? She's just an ordinary 21-year-old girl with a head full of creative ideas, a heart filled with the colours and a soul addicted to art. That young women, known also as Paulina, is in a great realationship with her polish collection. This love is still improving and appears with the unresistained will of buying some new colorful bottles. Free-hand painting is her favourite kind of nailart, she likes gradients and mix designs but Tamit24 is also... a sand polish-maniac! This is why she always tries to smuggle even a tiny textured detail in every new nail idea!
Yep, it's me! :)
Do zobaczenia za miesiąc!
Buziaki,

See you in a month!
Kisses,
post signature

36 comments:

 1. Pierwsze prace podobają mi się naj :)

  ReplyDelete
 2. Ooo świetny pomysł :) Bardzo fajnie, że udało wam się podjąć taką współpracę z zagranicznymi blogami gdyż jak wiadomo mało osób z polski wpada do nich coś skomentować (zazwyczaj strach przed używaniem obcego języka). No to czekam do czerwca na pierwszy post :)

  ReplyDelete
 3. Podzielam zdanie, mani na pierwszym zdjęciu jakoś najbardziej mi się spodobały :)

  ReplyDelete
 4. It's amazing! I wish I could speak polish!! Thank you for this great idea. I'm so proud you chose nailistas for this project... We will see what happens next month.
  Kisses and hughs!!

  ReplyDelete
 5. Wszystkie uczestniczki bardzo mnie ciekawią, jak również ich prace. Nie mogę się doczekać :)

  ReplyDelete
 6. Świetny pomysł, czekam na kolejne posty z tej serii :)

  ReplyDelete
 7. Oooo ^^ Świetny pomysł :) Już nie mogę się doczekać na kolejny !

  ReplyDelete
 8. Ostatnie najlepsze :D:D:D:D

  ReplyDelete
 9. ooo super. dwa wspaniałe blogi dochodzą do mojej codziennej listy odwiedzania ;)
  fajny pomysł ;]

  ReplyDelete
 10. MArchewkowe Pole zachwyca :)

  ReplyDelete
 11. świetny pomysł :D wszystkie jesteście świetne !!!

  ReplyDelete
 12. Pomysłowo i oryginalnie :) pięknie

  ReplyDelete
 13. Awesome idea! You Ladies, are a bunch of wonderful creative individuals!

  ReplyDelete
 14. łooo, genialny pomysł, będzie co podziwiać :)

  ReplyDelete
 15. I love your blog!
  I follow you now.
  I invite you to look my nail art blog:

  http://decora-nails.blogspot.com

  ReplyDelete
 16. lody i kosmos na pierwszej zlepce :>

  ReplyDelete
 17. Świetny pomysł. Już nie mogę się doczekać postów :) Tamit Ty to masz głowę pełną pomysłów i to nie tylko do pięknych zdobień, ale i do prowadzenia bloga i przykuwania uwagi czytelnikó coraz to nowymi pomysłami :D

  ReplyDelete
 18. super pomysł! chętnie odwiedzę przedstawione przez ciebie blogi, chociaż niektóre z nich znam :) czekam na kolejne tego typu posty!
  pozdrawiam, A

  ReplyDelete
 19. świetny pomysł. :) w ten sposób możemy poznać artystyczne, bratnie dusze. :)

  ReplyDelete
 20. Super pomysł. Można nacieszyć oczy :)

  ReplyDelete
 21. Hi! i've just found you from Laqueada's post. I'm following you of course! can't wait to see what will come from here :D

  ReplyDelete
 22. Świetny pomysł dziewczynki :)

  ReplyDelete
 23. Super sprawa :) Będę czekać na te posty :D a Nailistas obserwuję już od jakiegoś czasu :D

  ReplyDelete
 24. Great idea and I'll go check out the other blogs as well. Thanks for introducing us to them and spread the nail art love ;)

  ReplyDelete
 25. ja także czekam na te posty :-)

  ReplyDelete
 26. I can't wait for all these future posts!! I love guest posts!!

  ReplyDelete
 27. Świetny sposób na poznanie was i waszych pazurków :)

  ReplyDelete
 28. Wszystkie prace są świetne... Można się zainspirować. :))

  ReplyDelete

All your comments make me smile!
Please, read the note at first :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...