Wednesday, October 9, 2013

Colour Alike melting stripes: tutorial.
Colour Alike Typografia: B, I, J.


Dzisiaj chciałabym pokazać Wam zdobienie, które zmalowałam lakierami Colour Alike z najnowszej kolekcji typografia, o której pisałam tutaj. Już nieraz pisałam, że Colour Alike jest moją ulubioną polską marką lakierową- utwierdzam się w tym przekonaniu za każdym razem, kiedy sięgam po ich buteleczki!


Today I'd like to show you a design that I made only with Colour Alike polishes from the latest collection named Typography that I have described here. Colour Alike is my favourite nailpolish brand from Poland- the more times I use their little bottles, the greater my love becomes!Dzisiejszy wzór to topniejące paski- wyglądają naprawdę nie wymagają nakładu pracy. Podobne zdobienie widziałam na blogu Sarah. Takie nieregularne paseczki kojarzą mi się też z falami albo butelkami wypełnionymi kolorowym piaskiem (właśnie! zapomniałam jak one super wyglądają...muszę się pobawić).


Today's pattern is called melting stripes- and isn't very difficult to do. I have seen a silmilar manicure on Sarah's blog. These irregular stripes reminds me of the waves or bottles filled with colourful sand (gosh! I have completely forgotten how awesome they look... have to play with it).Kolekcja Typografia zachęca nas do zabawy lakierami- tworzenia naszego mani, dobierając nie tylko kolory, ale także...LITERKI, czyli nazwy samych odcieni. W ten sposób ułożyłam krótkie, ale jakże wymowne słowo: B I J :) Muszę pomyśleć nad bardziej kreatywnymi wyrazami... Jakieś propozycje?

Wszystkie lakeiry Colour Alike możecie kupić online na colorowo.pl. Zapraszam Was też na colorowy facebook pełen konkursów, newsów i inspiracji.Typography collection encourage us to play with the polishes- doing our nails matching not only the colours but also... the LETTERS- the names of the shades. This is how I made a short but so expressive word: H I T (polish: BIJ) :). I have to think about more creative words... Any suggestions?

All Colour Alike polishes are available at colorowo.pl. I invite you also to visit colourful facebook full of contests, news and inspiration.


Wszystkie lakiery Colour Alike aplikują się świetnie i pachną! Bazowym lakierem w tym zdobieniu jest Danzing #485 z letniej kolekcji GDN.


All Colour Alike polishes have a great formula and are scented! The base polish is Danzing #485 from the summer collection named GDN.


Specjalnie na życzenie Madzi przygotowałam dla Was mój śmieszny tutorial. Cały wzór malowałam ręcznie cienkim pędzelkiem i lakierami. Nie zapomnijcie, że należy zacząć od bazy, a całość utrwalić i wyrównać topem. Wykaz wszystkich rzeczy, których użyłam w tym zdobieniu, znajdziecie na końcu notki.


I have prepared a funny tutorial that's dedicated to Madzia. This is a freehand pattern made with polishes and a tiny brush. Don't forget to start with a base and add a top coat to smooth and gloss everything in the end. You can find the list of all things I used here in the end of the note.


Jak Wam się podoba taki wzór?

Cmok, cmok, Do you like this pattern?

Kiss, kiss, post signatureUżyte produkty Used products:
Wibo Silk Conditioner, Colour Alike Danzing #485 x2, Colour Alike B, I, J, Allepaznokcie studs, Kwik Kote Kinetics.

37 comments:

 1. bardzo ciekawy pomysł na mani, te paski to kojarzą mi się z rybami ;D

  ReplyDelete
 2. świetnie to wyszło i też mi przypomniałaś o tych piaskach kolorowych zawsze je uwielbiałam i to mani wygląda podobnie do nich. Kolorystyka w sam raz moim guście

  ReplyDelete
 3. Z całości najbardziej wpadły mi w oko cudny koralowy B i pastelowy Danzig :) Całość jest bardzo fajna i robi wrażenie :)

  ReplyDelete
 4. Świetnie wyszło, niby proste a taki efekt:D

  ReplyDelete
 5. Świetnie to wygląda :) Kolor bazowy jest piękny :)

  ReplyDelete
 6. Fajne i zdecydowanie kojarzą mi się z buteleczkami piasku przywiezionymi jako pamiątka z Egiptu ;)

  ReplyDelete
 7. Piękne kolory :D A te paseczki wyszły Ci świetnie ;))

  ReplyDelete
 8. so pretttty ! thanks for tuto girl <3

  ReplyDelete
 9. Original... I liked it!
  Kisses
  Eva - www.adegadeesmaltes.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. I seriously love everything you come up with :) This is such a cool look, I will definitely be trying it!

  ReplyDelete
 11. Faktycznie przypomina te buteleczki z piaskiem, one zawsze mi się podobały, mam taką z Egiptu :) Musze spróbować zrobić takie paseczki na swoich pazurkach :D

  ReplyDelete
 12. kolorki bardzo ładne, z ćwiekami - super, ale te fale sprawiają wrażenie bardzo niestarannych o.O a przecież Twoje paznokcie to zawsze top of the top :)

  ReplyDelete
 13. Świetne są kolorki tych lakierów ;-)

  ReplyDelete
 14. Colour alike polubiłam dzięki Twojej opinii no i może w końcu powiększę tą kolekcję :) Co do zdobienia budzi we mnie mieszane uczucia sama nie wiem czemu :P

  ReplyDelete
 15. This is super pretty Tamit!! I want to try this design out myself! :)

  ReplyDelete
 16. Pomysłowy mani :D
  i wydaje się być całkiem prosty do zrobienia :D

  ReplyDelete
 17. świetne. mi właśnie kojarzą się z kolorowym piaskiem w butelkach. ;D

  ReplyDelete
 18. ale świetnie to wygląda :D fajny pomysł

  ReplyDelete
 19. świetny pomysł na zdobienie :)

  ReplyDelete
 20. Ale kolorystyka sliczne i ta lila ach.....

  ReplyDelete
 21. Zdobienie robi wrażenie :) bardzo! a ten koralowy lakier jest przepiękny ♥

  ReplyDelete
 22. Wygląda fantastycznie. A step by step jest super :)

  ReplyDelete
 23. Fajny i prosty wzorek- bardzo efektowny :D

  ReplyDelete
 24. <3 jak zobaczyłam na instagramie to sie zakochalam! i tutorial świetny! na pewno skorzystam w najbliższym czasie. to jest boskie, świetny pomysł!

  ReplyDelete
 25. cudowne zdobienie takie niespotykane

  ReplyDelete
 26. prześlicznez zdobienie, bardzo ładnie wyglądają te kolory razem ;]

  ReplyDelete
 27. Miniaturka mnie zmyliła i sądziłam, że to water marble ;D Dopiero doczytałam, że sama ręcznie malowałaś ;)

  ReplyDelete
 28. Oooo, funky! And such an interesting concept! Not too sure what else will be fun. Oh how about 'f-u-n'? Lols well what other alphabets do you have? :D Hahaha these are totally cool! I do recall making those wavy sand in bottles patterns! Fun childhood memories :D And this mani do resemble that a lot!

  ReplyDelete

All your comments make me smile!
Please, read the note at first :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...