Tuesday, September 16, 2014

Colour Alike FALL 2014.


fall is coming!
[ENG] There are few things about fall I really like: colourful leaves, coldish yet cosy evenings with a cup of hot tea and... some amazing polishes of course!

This season Colour Alike will be heading up with the latets duochrome collection. Today I'd like to present you six brand new shades by colorowo. This is the very fisrt time when Colour Alike decided to release the same shades with different kind of finish: Fall 2014 consists of three metallic nail polishes and another three holographic bottles. I've already tried out many duochrome nail polishes but these colour-shifting combinations are truely extraordinary!
Swathces coming soon.
Now take a look at the duochrome metallic shades: #535, #536, #537 and duochrome holo shades #535H, #536H, #537H.


[PL] Jest kilka rzeczy, które naprawdę lubię w jesieni: kolorowe liście, chłodnawe, ale przytulne wiczory z kubkiem gorącej herbaty i... oczywiście niesamowite lakiery!

Tego sezonu Colour Alike prezentuje swoją najnowszą, duochromową kolekcję. Dzisiaj chciałaby pokazać Wam sześć nowych odcieni od colorowo.To pierwszy raz kiedy Colour Alike zdecydowało się na wypuszczenie tych samych odcieni z różnym wykończeniem: Jesienna kolekcja 2014 składa się z trzech metalicznych duochromów i kolejnych trzech holograficznych buteleczek. Wypróbowałam już wiele duochromowych lakierów, ale te przejścia kolorystyczne są niespotykane!
Swatche już wkrótce.
Teraz spójrzcie na metaliczne duochromy: 
 #535, #536, #537 i holografiki duochromowe #535H, #536H, #537H.[ENG] This collection will be available soon online. I'd like to remind you all that Colour Alike prowides international shipping at colouralike.com!
What do you think about these nail polishes? Do you prefer metallic or holographic finish? Please, let us know!
[PL] Ta kolekcja będzie wkrótce odstępna online na colorowo.pl.
Co myślicie o tych lakierach? Wolicie wykończenie metaliczne czy duochromowe? Dajcie koniecznie nam znać!post signature
shop facebook | twitter

13 comments:

 1. Amazing ! Cant wait to see it on your nails to make my choice !!!

  ReplyDelete
 2. hmmm jak tak na nie wszystkie patrzę to mam wrażenie że wszystkie są w jednym i tym samym kolorze a nie w sumie trzech...ale na żywo pewnie jest tak jak być powinno, bardziej holo do mnie przemawia bo kocham to wykończenie jednak to i tak zbyt ciemne kolory jak dla mnie. A przecież jesień na drzewach ma dużo żywsze te kolory za które właśnie jesień dla mnie nie jest taka zła pomijając pozostałe jej już wady.

  ReplyDelete
 3. ja muszę mieć całą kolekcje <3

  ReplyDelete
 4. ja już swoją trójkę zamówiłam - dwa w wersji H i jeden zwykły, bo raczej za duchromami nie przepadam, więc na próbę zobaczę jak się będę w takim czuła :)

  ReplyDelete
 5. Nie przepadam za takim efektem na paznokciach, także kolekcja zupełnie nie dla mnie :)
  pozdrawiam, A

  ReplyDelete
 6. Kurcze u Ciebie wyglądają zupełnie inaczej niż na innych blogach! Zamowilam jeden duochrom po zdjeciach u Antii, ale jak patrze na niego tutaj to mi sie przestal podobac :D teraz jestem ciekawa jak to będzie jak do mnie przyjdzie

  ReplyDelete
 7. Ciekawa kolekcja, ale szkoda, że same brązy :)

  ReplyDelete
 8. Kurcze... zamówiłam 3 szt z tej kolekcji, nosiłam jeden jak na razie... Jest to dobry lakier, tyle, że kolory raczej nie "moje"...

  ReplyDelete
 9. These are beautiful! I can't wait to order some.

  ReplyDelete

All your comments make me smile!
Please, read the note at first :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...