Friday, January 9, 2015

#NotJustBlogger. | NotJustShop.#NotJustBlogger.

[ENG] I am a blogger - even now, after more than of two years of blogging,  when I'm saying it, I can't believe it. Sometimes more. sometimes less, I DO have readers, who I CAN share my ideas with, express my thoughts, my passion but also OPINIONS. Not only about the nails. Although it already means much, blogging is MORE. I would like to be not just a blogger. And today I am trying to do that.[PL] Jestem blogerką - nawet teraz, po ponad dwóch latach blogowania, kiedy tak mówię, nadal nie mogę w to uwierzyć. Czasem więcej, czasem mniej, MAM swoich czytelników, z którymi MOGĘ dzielić się swoimi pomysłami, myślami, pasją, ale także POGLĄDAMI. Tu nie chodzi tylko o paznokcie. Mimo, że już to znaczy dużo, blogowanie to jeszcze WIĘCEJ. Chciałabym nie być tylko blogerką. I dzisiaj to spróbuję to zrobić.
[ENG] NotJustAShop is not only another online store. Every piece of cloth is carefully designed and produced in Poland to provide every customer with the best quality. It's all created by children to help children. Each t-shirt or blouse is unique! Money gained by the shop is shared with really young people in need. It all starts here. It's starting now. It depends on you.


[PL] NotJustAShop to nie tylko kolejny sklep internetowy. Każde ubranie zostało zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce, aby mieć pewność, że będzie jak najlepszej jakości. Wszystko tworzone jest przez dzieci dla dzieci. Każda koszulka czy bluza jest unikalna! Zebrane w ten sposób pieniądze przekazywane są w części naprawdę młodym ludziom w potrzebie. Wszystko zaczyna się w tym momencie, właśnie teraz. Wszystko zależy od Ciebie.


post signature

notjustshop

21 comments:

 1. świetna akcja i przepiękna koszulka :D

  ReplyDelete
 2. Świetny pomysł - popieram w 100%!

  ReplyDelete
 3. Replies
  1. :) jestem pewna, że uda się je zamówić u p. Łukasza, warto napisać, tutaj mail: lukasz@notjustshop.com ;)

   Delete
 4. Wspaniała misja, popieram
  Ps. Pazurki perfekcyjne :)

  ReplyDelete
 5. Chętnie także bym w takiej koszulce chodziła <3 super akcja.. no i muszę nadmienić, że nie mogę przestać patrzeć na te półki z lakierami w tle :)

  ReplyDelete
 6. such a nice post, a nice tee, and a nice mani <3 Love your ideas, your way of thinking!

  ReplyDelete
 7. Wow, świetna bluza! no i śliczne zdjęcia :)

  ReplyDelete
 8. Piękna ta koszulka, jak zawsze idealne paznokcie i bardzo fajna akcja. Dobrze, że o niej napisałaś, trzeba reklamować takie inicjatywy :)

  ReplyDelete
 9. Fajna akcja i piękne pazurki :)

  ReplyDelete
 10. Genialna akcja, genialny t-shirt, genialne mani :)

  ReplyDelete
 11. Fajna akcja, wypatrzyłam 3 fajne koszulki i bluzę, niestety przydałaby się nieco większa rozmiarówka ;)

  ReplyDelete
 12. Ich wünsche dir einen Schönen Tag! Bei mir läuft gerade eine riesen Blogvorstellung + Verlosung, dein Blog ist sehr interessant, ich würde mich über dein Interesse freuen.

  Allerliebste Grüße
  Geena Samantha
  http://mintcandy-apple.blogspot.de/2015/01/riesen-blogvorstellung-verlosung.html#comment-form

  ReplyDelete
 13. You are NOT JUST A BLOGGER... you are a person who share his passion!

  ReplyDelete
 14. I kolejne rzeczy do listy zakupów heh. ;)
  Pozdrawiam. :**

  ReplyDelete

All your comments make me smile!
Please, read the note at first :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...