Friday, May 15, 2015

Il était un vernis: Paeonia. | Vegetal collection.so beautiful!


 [ENG] Today just a quick-quick post about one of my favourite nailpolishes (shouldn't I say flowers?) from the Végétal collection by Il était un vernis: Paeonia. 
This shade is so unique that's even hard to describe properly. It's a pink-y, reddish orange coral (sounds so comlicated, uh?) with holographic dust and pink microflakies. This shade suits my latest fascination with hippie style so well!
The formula is perfect- smooth and light but very rich and opaque while application. You won't be disappointed with the time of drying: your nails will be ready to go just in few minutes.


[PL]  Dzisiaj szybciutka notka o jednym z moich ulubionych lakierów (może powinnam powiedzieć kwiatów?) z kolekcji Végétal od Il était un vernis: Paeonia.
Ten odcień jest tak unikalny, że ciężko jest mi go dobrze opisać. To różowawy, pomarańczowy koral z nutką czerwieni (skomplikowane!) z holograficznym pyłkiem i różowymi mikroflakies. Idealnie wpasowuje się w moją fascynację stylem hippie z ostatnich kilku dni!
Formuła jest perfekcyjna- gładka i lekka, ale bogata i dobrze kryjąca. Nie będziecie rozczarowani czasem schnięcia: paznokcie są gotowe 'do wyjścia' w klika minut po malowaniu.
 [ENG] To mark out the floral character of this polish, I've decided to use B. Loves Plates Flower Power #03 stamping plate with some fancy pattern that reminds me of paeonia. To add some neon energy to entire look, I grabbed Models Own Hedonist. 
What do you think of this combo?


[PL]  Żeby podkreślić kwiecisty charakter lakieru, zdecydowałam się użyć płytki B. Lowes Plates Flower Power #03 ze świetny wzorem, który przypomina mi kwiatki peonii. Za jednym zamachem dodałam trochę neonowej energii paznokciom, sięgając po Models Own Hedonist do stempli.
Co myślicie o tej kombinacji?


post signature

WORLDWIDE SHIPPING AVAILABLE at:


6 comments:

 1. PIĘKNY! Bardzo podoba mi się jego kolor ( nie ważne jak go nazwać ^^ ) do tego małe szczegóły dzięki którym jest urokliwy. Po pierwszym rzucie okiem na stemplowy wzór myślałam, że to płatki są odbite, dopiero po doczytaniu opisu dostrzegłam, iż tak nie jest. Muszę użyć tego wzoru z tej płytki w podobny sposób!

  ReplyDelete
 2. Piękny lakier, a z tymi różyczkami to już bajka :)

  ReplyDelete
 3. Nie przepadam za holograficznymi lakierami, dlatego sam z siebie mnie nie zachwycił, za to z tymi kwiatkami na wierzchu - cudo!

  ReplyDelete
 4. Podobają mi się takie delikatne stempelki.
  Baza śliczna!!!

  ReplyDelete
 5. Piękny kolor lakieru, a różyczki nadają paznokcia kobiecego uroku. ;)
  Pozdrawiam. :**

  ReplyDelete

All your comments make me smile!
Please, read the note at first :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...