Thursday, June 4, 2015

A England Rossetti's Goddess: HOLOS.
A England Jane Morris, Captive Goddess, Proserpine
[ENG] I am extremely happy to show you the latest nailpolish line by A England. Rossetti's Goddess collection consists of four brand new shades. In this post I'll show you three of them. All these amazing are inspired by Rossetti's paintings.
Today I want to present my few simple nailart ideas with these beauties. You will see photos taken in various lighting conditions. 


[PL] Bardzo się cieszę, że mogę pokazać Wam najnowszą linię lakierów A England. Rossetti's Goddess to kolekcja składająca się z czterech nowych odcieni. W tym poście pokażę Wam trzy z nich. Wszystkie zostały zainspirowane obrazami Rossettiego.
Dzisiaj chcę zaprezentować moje proste pomysły na nailart z wykorzystniem tych piękności. Zobaczycie zdjęcia zrobione w różnych warunkach oświetleniowych.[ENG] Jane Morris, which is my favourite shade of the collection, is a gorgeous mixture of holographic and shimmer finish.This dark grey polish is so elegant yet  still surprises with the colour-shifitng effect. A dose of blue-ish shimmer makes it even more extraordinary. 

[PL] Jane Morris, która jest moją ulubienicą w całej kolekcji, to przepiękna kombinacja holograficznego i shimmerowego finishu.Ten ciemnoszary  lakier jest bardzo elegancki, ale nadal potrafi zaskoczyć tęczą. Dawka niebieskawego shimmeru sprawia, że lakier jest jeszcze bardziej wyjątkowy

[ENG] To mark out the elegant character of Jane Morris, I added some silver geometric details. I used the stripping method and silver Essie, then sprinkled the entire look with square crystal studs.

[PL] Jane Morris, która jest moją ulubienicą całej kolekcji, to przepiękna kombinacja holograficznego i shimmerowego finishu.Ten ciemnoszary  lakier jest bardzo elegancki, ale nadal potrafi zaskoczyć tęczą.Dawka niebieskawego shimmeru sprawia, że lakier jest jeszcze bardziej wyjątkowy.[ENG] Captive Goddess is an amazing cold blueish holographic shade. This varnish is a great mixture of blue, grey and silver tones with a pinch of violet touch. Sparkles beautifully in the sun!
Here I'm showing it in a simple stripping combination with Drachetka by Colour Alike.


[PL] Cative Goddess to niesamowity niebieskawy holografik. Ten lakier to świetne połączenie niebieskiego, szarości i srebrnych tonów ze szczyptą fioletu. Mieni się pięknie w słońcu!
Tutaj pokazuję go w prostym mani stworzonym z wykorzystaniem tasiemek. Jako kolor bazowy posłużyła mi Drachetka od Colour Alike.
[ENG] Proserpine is an expressive blue teal holographic shade. Catches every ray of sun to brighten your hands with a rainbow of sparkles.
Here I'm showing in a stripping geometric nailart. The inner part of triangles is filled Proserpine, the rest is polished with Saint George to show the diffenece between these two.


[PL] Proserpine to wyrazisty zielono-granatowy odcień o holograficznym wykończeniu. Chwyta każdy promyk światła, żeby rozjaśnić nasze dłonie tęczą iskierek.
Pokazuję go w tasiemkowym zdobieniu. Wewnętrzna część trójkącików to Proserpine, a zewnętrzna- Saint George, żeby pokazać różnicę między tymi lakierami.
Jako bazę użyłam złotego lakieru Il etait un vernis- Lunaria z kolekcji Vegetal.post signature

source MAANI.pl

To order, you can email Adina: hello@a-england.co.uk or feel free to follow her viatwitter/facebook for all the latest a-england updates.

website|twitter|facebook|Instagram

*You can also search for a-England polishes in  local online distribution stores

20 comments:

 1. Boskie lakiery.. ja na Captive Goddess od pewnego czasu się ślinię. :)

  ReplyDelete
 2. piękne są! Proserpina spodobała mi się od razu, a potem długo wahałam się między Jane Morris a Captive Goddess i w końcu wybrałam ten drugi. to co (poza kolorem) jest w nich zupełnie niesamowite, to krycie - w zasadzie wystarczy 1 warstwa w każdym przypadku :)

  ReplyDelete
 3. To zdobienie z ćwiekami jest boskie <3

  ReplyDelete
 4. Oczu nie mogę oderwać ! Wszystkie są świetne!

  ReplyDelete
 5. Nie przepadam za lakierami Holi, ale tutaj super je wykorzystałaś, bardzo podoba mi się pomysł z wykorzystaniem tasiemki :)

  ReplyDelete
 6. najbardziej przemawia do mnie Proserpine, choć wszystkie pięknie przedstawiłaś!

  ReplyDelete
 7. hmm chyba ostatni przypadł mi do gustu najbardziej. Choć żaden z nich nie porywa mnie aż tak mocno abym zapragnęła je mieć. Za to zdobienia piękne, niby proste i szybkie, ale to pierwsze bardzo wpadło mi w oko :)

  ReplyDelete
 8. Bardzo ładne kolory :) Świetnie wyglądają!

  ReplyDelete
 9. Piękne. Po prostu cudne! I te zdobienia, które z nimi wyczarowałaś - niby proste, ale tak dokładnie wykonane! Mnie najbardziej marzy się ostatni z tej kolekcji, ten, którego akurat nie pokazałaś.

  ReplyDelete
 10. Wspaniałe te kolory, uwielbiam takie lakiery ;)

  ReplyDelete
 11. Piekne kolory!!! Oj chciałabym wszystkie za wyjątkiem ala złotybrąz :)

  A zdobienia podobaja mi się 2 ostatnie :)

  ReplyDelete
 12. Wszystkie piękne kolory, ale ostatnie mani podoba mi się najbardziej. ;)
  Pozdrawiam. :**

  ReplyDelete
 13. kocham te marke, wszystkie swietnie sie prezentuja :D

  ReplyDelete
 14. Zakochałam się <3 zwłaszcza w tym drugim;D

  ReplyDelete

All your comments make me smile!
Please, read the note at first :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...