Tuesday, December 8, 2015

Bourjois Meet Beauty nails. | Firmoo glasses.

Bourjois La Laque Are you reddy?

make up!


tee - house.pl

[ENG] Today I'd love to show you the manicure I was wearing during Meet Beauty in Warsaw.
This amazing even took place on Octobert 24th and since then I haven't find enough time to share this nailart with you, guys! Shame on me!

I'm so curious what you think about this manicure.


[PL] Dzisiaj chciałabym pokazać Wam mani, który nosiłam na spotkaniu Meet Beauty w Warszawie. konferencja odbyła się 24. października i od tego momentu nie znalazłam chwili, aby się podzielić z Wami tym nailartem. Trochę mi wstyd!

Bardzo ciekawi mnie, co myślicie o tym mani.

[ENG] I wanted to express my crush on make up and make a matchy-matchy effect to the outfit I was wearing at the meeting. Hopefully I acheived the final effect I'd intented to have.
All these are freehand- although look a little bit complicated, in fact this pattern need just few tricks to know before painting. If you want to see a tutorial of my lipstick nails, just let me know!

For the white background I used one coat Bourjois La Laque White Spirit, lipstick and polishes are filled with red Bourjois La Laque Are you reddy? fuchsia pink Bourjois 1 Seconde nail polish Rose Cupcake. All the black details are made with a acrylic paint.

You will find the full pallette of Bourjois La Laque line HERE.


[PL] Swoim mani chciałam zaznaczyć to, jak lubię make up. Dlatego stworzyam mani, który pasował do mojego ubioru (mam nadzieję, że końcowy efekt był zgodny z zamierzeniami!).
Całość namalowana jest odręcznie- mimo że wygląda nieco skomplikowanie, wystarczy parę trików, żeby ułatwić sobie malowanie. Dajcie znać, jeśli chcecie, żebym przygotowała tutorial!

Jako tło użyłam białego lakieru Bourjois White Spirit, szminki i lakiery zmalowane są czerwonym Bourjois La Laque Are you reddy? i fuksjowym różem Bourjois 1 Seconde Rose Cupcake. Wszystkie czarne detale to farbka akrylowa.
Post z pełną gamą kolorystyczną lakierów La Laque od Bourjois wraz z opisem znadziecie TUTAJ. [ENG] My manicure made a perfect combination with my latest frames from Firmoo.com. This time I wanted to choose something more classic but still fancy. Black and white frames were a perfect pick! 
These are not my first frames via Firmoo. I have to admit that I love the quality shop offers for their customers. My glasses are really comfortable to wear (and as you can see, the glasses are quite strong here!). What's more the customers service is nice and quick - I have experienced a moment of true panic when I noticed the mistake I'd made while ordering but the responce was fast and really helpful.


[PL] Mój mani zgrał się świetnie z najnowszymi oprawkami od Firmoo.com. Tym razem chciałam wybrać coś klasycznego. Ostatecznie padło na czarno-białą wersję okularów. To nie są moje pierwsze oprawki od Firmoo. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jakości, jaką sklep oferuje swoim klientom. Moje okulary są wygodne i dobrze przez nie widzę ( a na zdjęciach widać, że wadę mam niemałą!). Co więcej obsługa sklepu reaguje szybko - podczas zamawiania, gdy tylko zorientowałam się, że nastąpiła pomyłka szybko uzyskałam pomocną odpowiedź.
Firmoo.com glasses #S5318
Firmoo.com glasses #S5318post signature

19 comments:

 1. Świetne :) Chętnie zobaczę tutorial :)

  ReplyDelete
 2. Przybiegłam Cię zobaczyć, bo dawno nie widziałam :( Ślicznotko <3

  Jeżeli chodzi o pazurki, to są genialne. Tutka koniecznie wrzuc!!

  ReplyDelete
 3. Beautiful nails and glasses! I would love to see a tutorial of how you made your fabulous nail design.

  ReplyDelete
 4. Teraz ciężko odgadnąć czy koszulka była inspiracją dla paznokci czy na odwrót ;)

  ReplyDelete
 5. Pazurki jak zawsze przepiękne, a okulary czaderskie. Ja nigdy bym się nie odważyła kupić paczałków przez internet - chodzę do jednego optyka i jak właścicielka mnie widzi jest cała chora, bo wie jak ciężko dobrać mi okulary. Już kilku optyków się oddało - a nie należę do zmierzłych klientów (chyba).

  ReplyDelete
 6. na żywo efekt był taki, że byłam pewna na początku, że to gotowe naklejki. chętnie zobaczę tutorial, bo nie wiem jak można namalować takie cudowności :)

  ReplyDelete
 7. This is the cutest and trendiest nail art I have ever seen, I absolutely love it, exactly like your glasses!

  ReplyDelete
 8. Ohy i Ahy! Tak to zdobienie jest piękne i perfekcyjne. Tutorial? Jasne, ze chcę!

  ReplyDelete
 9. perfekcyjne :) idealnie pasuje do twojej koszulki i do ciebie :) nawiasem mówiąc masz przepiękny kształt ust, zazdroszczę, bo moja górna warga jest zdecydowanie za wąska :(

  ReplyDelete
 10. Pazurki wyglądają odlotowo!!!

  ReplyDelete
 11. Rewelacja! Tak pomyślałam, od razu, jak zobaczyłam zajawkę tego mani na IG!

  ReplyDelete
 12. świetny, perfekcyjny manicure!

  ReplyDelete
 13. Jak wspomniałaś o trikach ułatwiających malowanie to może pojawiłby się wpis zbierający te triki razem? Może podpatrzyłabym coś, czego jeszcze nie znam :D
  Manicure piękny, na konferencji od razu można Cię było rozpoznać :D

  ReplyDelete

All your comments make me smile!
Please, read the note at first :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...