Friday, September 2, 2016

Orly Mulholland. | FALL 2016.


Orly Mulholland 
[ENG] Hello in September!
I cannot believe how fast time is passing by... Although it's so hard to say goodbye to summer, this year it seems a little bit easier due to wonderful, still summer-y weather behind my NEW window (yes, I have just changed flats!).
Noone can resist neons but after few months of neon-fever, I miss fall shades on my nails. Therefore I couldn't wait to see Orly Fall 2016 collection! Mulholland by Orly consists of 6 brand new shades and today I will show you three of them in my nailart.

[PL]  Hej we wrześniu!
Nie mogę uwierzyć, jak szybko mija czas... Niby trudno pożegnać się z latem, ale tego roku jest jakby trochę łatwiej, ponieważ aura za NOWYM oknem (tak, tak - właśnie się przeprowadziłam!) nadal rozpieszcza.
Chyba nikt nie może oprzeć się neonom, ale po kilkumiesięcznej neonowej gorączce, tęsknię za jesiennymi odcieniami na moich paznokciach (ach, wszystkie te czerwienie i burgundy!). Dlatego też nie mogłam doczekać się jesiennej kolekcji od Orly! Mulholland składa się z 6 nowych odcieni i dzisiaj pokażę Wam trzy z nich w moim nailarcie.

Orly Million Dollar Views

Orly Hillside Hideout

[ENG] Mulholland nail polish collection by Orly refers to one of the most well-known LA streets. I really love the inspiration and the atmosphere this line creates within the various shades and finishes (yeah! Let's play with different textures, babe!). What's even more important, this is the first collection which comes with bigger flat brush, which makes your polishing even easier than it used to be before!
If you want to recreate my first Mulholland nailart, follow the instructions below.

[PL]  Kolekcja Mulholland od Orly została inspirowana była ulicą w LA - która nosi dokładnie taką samą nazwę, Mulholland. Bardzo podoba mi się cała atmosfera, jaką kreuje zestawienie różnorodnych odcieni i wykończeń (taaaak! czeka nas zabawa teksturą!). Co ważniejsze Mulholland jest pierwszą kolekcją, która została wyposażona w nowy, większy pędzelek, którego kształt ułatwia malowanie- dosłownie jedno pociągnięcie i gotowe!
Jeśli chcielibyście odtworzyć mój nailart, zapraszam do prześledzenia instrukcji.

[ENG] 
1. Polish your nails with your fave base coat, then put on two coats of Orly Hillside Hideout. Wait until it's dried.
2. Grab Orly Mansion Lane. Paint a wide stripe in the middle of your nail (just like the photo presents). The new, bigger flat brush makes this step so easy!
3. When the second shade is dry, take  athin brush and Orly Million Dollar Views, then add the outline of the grey part.
4. Add the gold line in the centre of your nail.
Remember to put on a top coat.

[PL]  
1. Pomaluj paznokcie ulubioną bazą i dwoma warstwami lakieru Orly Hillside Hideout. Poczekaj aż bazowy kolor wyschnie.
2. Chwyć lakier Orly Mansion Lane. Namaluj pasek w centralnej części paznokcia, nie zaczynaj od nasady, ale mniej więcej wysokości jednej trzeciej długości płytki (tak, jak pokazuje grafika). Dzięki szerszemu pędzelkowi bardzo łatwo wykonasz ten krok.
3. Kiedy drugi kolor wyschnie, weź cienki pędzelek oraz lakier Orly Million Dollar Views i namaluj obrys przy szarej części.
4. Domaluj tym samym lakierem linię na środku szarego paska.
Pamiętaj, żeby utrwalić zdobienie top coatem.


post signature
Orly Mulholland is available now in three different systems: traditional nail varnish, Orly EPIX and GELFX.

11 comments:

 1. No to miłego mieszkania na nowym :) muszę w takiej sytuacji wywalić Twój stary adres i zaktualizować :)

  Z kolorków podoba mi się tylko ten 3 ceglany.

  ReplyDelete
  Replies
  1. hihi, wywalaj, wywalaj! Mam nadzieję, że w tym miejscu zostanę dłużej niż rok! Zdecydowanie za dużo przeprowadzek jak na te klika lat.

   Delete
 2. Przepiękne te kolory. Faktycznie jesienne

  ReplyDelete
 3. piękne kolory w tej nowej kolekcji :)
  i udanego mieszkania w nowym miejscu! u mnie na szczęście na razie się na przeprowadzkę nie zapowiada (może najbliżej za 3 lata), ale to dobrze, bo już sporo ich przeżyłam

  ReplyDelete
 4. Śliczne zdobienie :) Lakier w kolorze mauve bardzo mi się podoba :)

  ReplyDelete
 5. Wow, jestem zachwycona tym mani :) Śliczne kolory!

  ReplyDelete
 6. Za fioletami nie przepadam, ale podoba mi się pomysł na zdobienie

  ReplyDelete
 7. Świetne są te jesienne kolory, sama pora roku nie jest moją ulubioną, ale kolory - tak!

  ReplyDelete

All your comments make me smile!
Please, read the note at first :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...